search in this Website

nedeľa 18. novembra 2012

Vyhrajte permanentný make up, Spoločenské líčenie a účes či 3D norkové mihalnice s vizážistkou Natáliou Lackovičovou


     Make up artist Natália Lackovičová nie je na Slovensku čo sa make upu a starostlivosti  o pleť týka žiadnym nováčikom. Za 17  rokov svojej praxe nadobudla skutočný cit pre dokonalosť, a tiež nie je žiadnym tajomstvom, že radiť ženám sa jej darí. Nielenže je vyhľadávanou vizážistkou tvárí televíznych obrazoviek, ale dobré meno sa jej podarilo urobiť si aj medzi nami smrteľníkmi :) 
     Predpokladám, že sa jej to podarilo najmä vďaka jej osobitému a priateľskému prístupu ako aj profesionalite, ktorú je cítiť z každého jej ťahu štetcom. Dosť už však bolo o Natálii,  veď všetko podstatné o nej a o jej tvorbe sa dozviete na jej stránke TU!


Poďme sa však spolu pozrieť  na to čo môžete vďaka Natálii vyhrať!!! ;)


1.  Permanentný make up

     Viete čo to je? Niečo čo by uľahčilo ranné chystanie nejdenej žene ;) Málo kto asi vie, že Natália sa už niekoľko rokov venuje aj permanentnému make upu a málokto vie, že permantný make up dnes už vôbec nie je o výrazných kontúrkach na perách či "zmaľovanom obočí". Pod súčasným permanentným tetovaním  si treba skôr predstaviť decentné metódy permanetného make upu, ktoré majú za úlohu zvýrazniť určité črty tváre. Viac o permanentnom make upe sa dočítate TU :)


                2. Spoločenský účes a make up na 
                Vami zvolenú spoločenskú udalosť 

      Len si spomente aké náročné je niekedy zohnať výbornú hair stylistku a vizážistku v jednom. Nie je to však nemožné a Natali je toho dôkazom. Čaká Vás vianočný večierok, ples, či stužková? Potom neváhajte a využite jej profesionálne služby za priateľské ceny aj inokedy, a nie len pri tejto výhre. Viac o ponúkaných službách TU


3. 3D mihalnice hit roku 2012

       Predlžovanie mihalaníc sa stalo v poslednom období veľmi populárne najmä  vďaka spôsobu akým sa mihalnice predlžujú. Jedná sa o nanášanie norkových mihalníc jednotlivo na naše prirodzené mihalnice, čo potom v praxi znamená naozaj pekný prirodzený efekt dlhých mihalníc. A čo si prajeme viac ako byť prirodzene krásne? Už asi len vyhrať najväčší hit tohto roku, či? ;)Pravidlá súťaže!


Zapojiť sa môže každý, kto spĺňa dve jednoduché podmienky :)

1. Treba sa stať na Facebooku členmi dvoch (oboch) stránok a to mojej, 
-čiže Diamonds Fashion 
a Natalkinej 


Treba na Facebooku  verejne zdielať súťažnú fotku
nájdete ju TU
Žrebuje sa na Mikuláša 6.12.2012 pomocou náhodného výberu cez http://www.random.org/ 

Veľa šťastia! ;)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára