search in this Website

nedeľa 18. novembra 2012

Vyhrajte permanentný make up, Spoločenské líčenie a účes či 3D norkové mihalnice s vizážistkou Natáliou Lackovičovou


     Make up artist Natália Lackovičová nie je na Slovensku čo sa make upu a starostlivosti  o pleť týka žiadnym nováčikom. Za 17  rokov svojej praxe nadobudla skutočný cit pre dokonalosť, a tiež nie je žiadnym tajomstvom, že radiť ženám sa jej darí. Nielenže je vyhľadávanou vizážistkou tvárí televíznych obrazoviek, ale dobré meno sa jej podarilo urobiť si aj medzi nami smrteľníkmi :) 
     Predpokladám, že sa jej to podarilo najmä vďaka jej osobitému a priateľskému prístupu ako aj profesionalite, ktorú je cítiť z každého jej ťahu štetcom. Dosť už však bolo o Natálii,  veď všetko podstatné o nej a o jej tvorbe sa dozviete na jej stránke TU!


Poďme sa však spolu pozrieť  na to čo môžete vďaka Natálii vyhrať!!! ;)


1.  Permanentný make up

     Viete čo to je? Niečo čo by uľahčilo ranné chystanie nejdenej žene ;) Málo kto asi vie, že Natália sa už niekoľko rokov venuje aj permanentnému make upu a málokto vie, že permantný make up dnes už vôbec nie je o výrazných kontúrkach na perách či "zmaľovanom obočí". Pod súčasným permanentným tetovaním  si treba skôr predstaviť decentné metódy permanetného make upu, ktoré majú za úlohu zvýrazniť určité črty tváre. Viac o permanentnom make upe sa dočítate TU :)


                2. Spoločenský účes a make up na 
                Vami zvolenú spoločenskú udalosť 

      Len si spomente aké náročné je niekedy zohnať výbornú hair stylistku a vizážistku v jednom. Nie je to však nemožné a Natali je toho dôkazom. Čaká Vás vianočný večierok, ples, či stužková? Potom neváhajte a využite jej profesionálne služby za priateľské ceny aj inokedy, a nie len pri tejto výhre. Viac o ponúkaných službách TU


3. 3D mihalnice hit roku 2012

       Predlžovanie mihalaníc sa stalo v poslednom období veľmi populárne najmä  vďaka spôsobu akým sa mihalnice predlžujú. Jedná sa o nanášanie norkových mihalníc jednotlivo na naše prirodzené mihalnice, čo potom v praxi znamená naozaj pekný prirodzený efekt dlhých mihalníc. A čo si prajeme viac ako byť prirodzene krásne? Už asi len vyhrať najväčší hit tohto roku, či? ;)Pravidlá súťaže!


Zapojiť sa môže každý, kto spĺňa dve jednoduché podmienky :)

1. Treba sa stať na Facebooku členmi dvoch (oboch) stránok a to mojej, 
-čiže Diamonds Fashion 
a Natalkinej 


Treba na Facebooku  verejne zdielať súťažnú fotku
nájdete ju TU
Žrebuje sa na Mikuláša 6.12.2012 pomocou náhodného výberu cez http://www.random.org/ 

Veľa šťastia! ;)

1 komentár:

 1. Dobrý deň, ja som Josef Lewis. Spoľahlivý, oprávnený a akreditovaný veriteľ. Vypožičiavame všetky druhy úverov veľmi rýchlo a jednoducho, osobný úver, automobilový úver, úver na bývanie, študentský úver, podnikateľský úver, úver Inventor, konsolidácia dlhu. atď

  Získajte dnes schválené podnikové alebo osobné pôžičky a získajte finančné prostriedky v rámci toho istého týždňa aplikácie. Tieto osobné pôžičky môžu byť schválené bez ohľadu na váš kredit a je tu veľa šťastných zákazníkov, aby túto zálohu podporili. Ale dostanete nielen osobný úver, ktorý potrebujete; dostanete najlacnejšiu. To je náš sľub: Garantujeme najnižšiu sadzbu za všetky pôžičky s voľnými kolaterálmi.

  Snažíme sa ponechať pozitívny a trvalý dojem prekračovaním očakávaní mojich zákazníkov vo všetkom, čo robím. Naším cieľom je zaobchádzať s dôstojnosťou a rešpektom pri súčasnom poskytovaní najkvalitnejších služieb včas. Žiadne sociálne poistenie Požadované číslo a žiadna kreditná kontrola sa nevyžaduje, 100% zaručená. Ak máte záujem o úver a máte podvody, prosím, okamžite odpovedzte pomocou nižšie uvedených podrobností.

  E-mail: progresiveloan@yahoo.com
  Call / WhatsApp: +16626183756 ďakujeme  OdpovedaťOdstrániť