search in this Website

streda 12. septembra 2012

Umenie na Bratislava fashion Weekende v podaní Veroniky Kostkovej a Libora Komosného

     Sú mladí, sú zdravo drzí a podarilo sa im podmaniť si publikum hneď na prvom dni vrámci Bratislava Fashion Weekendu.  Napriek tomu, že ako jediní predviedli kolekciu, ktorá sa nevyznačuje práve veľkou nositeľnosťou, diváci nadšene tlieskali. Nie je sa čomu čudovať. Priam nadčasová, mierne futuristická kolekcia, ktorá hrala jednoduchými a čistými líniami zaváňala kvalitne odvedenou prácou. Páčilo sa mi najmä spracovanie textílií, a to zožehlovaním, lisovaním a taktiež ovíjaním.
     Veronika  a Libor sú dôkazom toho, že aj na Slovensku sa dá móda robiť srdcom a nešije sa len preto, aby bola funkčná a rýchlo sa predala. Sám Libor, ktorý je umelec dušou aj srdcom sa vyjadril, že ak v jeho kolekcii uvidíme čipku, tak potom zbadáme, že je v kríze. :) My sme však radi, že sa mu zatiaľ darí presadzovať vlastné vnímanie sveta, pretože to je presne to, čo nám tu zatiaľ chýbalo!
 
Dámy a páni, zoznámte sa s kolekciou Vertical, pri ktorej nám na prehliadke behal mráz po chrbte.  
 
 


 
 
Foto: Zdenko Hanout

2 komentáre:

 1. Dobrý deň, ja som Josef Lewis. Spoľahlivý, oprávnený a akreditovaný veriteľ. Vypožičiavame všetky druhy úverov veľmi rýchlo a jednoducho, osobný úver, automobilový úver, úver na bývanie, študentský úver, podnikateľský úver, úver Inventor, konsolidácia dlhu. atď

  Získajte dnes schválené podnikové alebo osobné pôžičky a získajte finančné prostriedky v rámci toho istého týždňa aplikácie. Tieto osobné pôžičky môžu byť schválené bez ohľadu na váš kredit a je tu veľa šťastných zákazníkov, aby túto zálohu podporili. Ale dostanete nielen osobný úver, ktorý potrebujete; dostanete najlacnejšiu. To je náš sľub: Garantujeme najnižšiu sadzbu za všetky pôžičky s voľnými kolaterálmi.

  Snažíme sa ponechať pozitívny a trvalý dojem prekračovaním očakávaní mojich zákazníkov vo všetkom, čo robím. Naším cieľom je zaobchádzať s dôstojnosťou a rešpektom pri súčasnom poskytovaní najkvalitnejších služieb včas. Žiadne sociálne poistenie Požadované číslo a žiadna kreditná kontrola sa nevyžaduje, 100% zaručená. Ak máte záujem o úver a máte podvody, prosím, okamžite odpovedzte pomocou nižšie uvedených podrobností.

  E-mail: progresiveloan@yahoo.com
  Call / WhatsApp: +16626183756 ďakujeme  OdpovedaťOdstrániť