search in this Website

utorok 11. septembra 2012

Bratislava Fashion Weekend / Petra Poórová a jej Coco

 
      Nemôžem si pomôcť, ale modely z kolekcie Coco mi prídu rozkošné. Aj keď som mala možnosť časť kolekcie vidieť už aj na iných prehliadkach, pri Coco sa  nenudím. Páči sa mi ako sa Petra pohráva s tvarom šiat, ako kombinuje farby a milujem mašličky, ktoré sú základným kameňom celej línie. Všimnite si napríklad mašle z gorálok na niekotrých šatách. (fotka č.2) Verili by ste tomu, že len našiť gorálky na jedny takéto šaty trvalo približne 4 týždne? 
     Príjemne ma prekvapila aj pánska časť kolekcie. Nepovedala by som, že mašle v kombinácii s mužmi môžu vyznieť tak nevtieravo. Som zvedavá či nás Perta nabudúce prekvapí niečím novým, alebo bude jej tvorba aj naďalej rozpoznateľná vďaka mašličkám.
  

 A čo Vy? Vedeli by ste si na sebe predstaviť nejaký ten model od Petry? ;)

2 komentáre:

 1. Vedela by som si velmi dobre predstavit :P

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Dobrý deň, ja som Josef Lewis. Spoľahlivý, oprávnený a akreditovaný veriteľ. Vypožičiavame všetky druhy úverov veľmi rýchlo a jednoducho, osobný úver, automobilový úver, úver na bývanie, študentský úver, podnikateľský úver, úver Inventor, konsolidácia dlhu. atď

  Získajte dnes schválené podnikové alebo osobné pôžičky a získajte finančné prostriedky v rámci toho istého týždňa aplikácie. Tieto osobné pôžičky môžu byť schválené bez ohľadu na váš kredit a je tu veľa šťastných zákazníkov, aby túto zálohu podporili. Ale dostanete nielen osobný úver, ktorý potrebujete; dostanete najlacnejšiu. To je náš sľub: Garantujeme najnižšiu sadzbu za všetky pôžičky s voľnými kolaterálmi.

  Snažíme sa ponechať pozitívny a trvalý dojem prekračovaním očakávaní mojich zákazníkov vo všetkom, čo robím. Naším cieľom je zaobchádzať s dôstojnosťou a rešpektom pri súčasnom poskytovaní najkvalitnejších služieb včas. Žiadne sociálne poistenie Požadované číslo a žiadna kreditná kontrola sa nevyžaduje, 100% zaručená. Ak máte záujem o úver a máte podvody, prosím, okamžite odpovedzte pomocou nižšie uvedených podrobností.

  E-mail: progresiveloan@yahoo.com
  Call / WhatsApp: +16626183756 ďakujeme  OdpovedaťOdstrániť