search in this Website

utorok 13. decembra 2011

Zababušte si svoj Apple!

     O tom, že v zime (a nie len v zime) si netreba dávať pozor iba na seba, ale aj na svoje elektronické hračky hádam diskutovať nemusíme, ale o tom, že sa to dá naozaj štýlovo, ručne a ešte k tomu aj po slovensky, česky a československy by sme si mali niečo povedať! :)     Hovoria Vám niečo značky Innocent, Fabrix, Popular alebo ZuzanaArt? Že nie? Chyba, veľká chyba! Pretože vďaka nim zostanú Vaše iPhony, smartphony a mnohé iné androidy, v teplúčku a hlavne v bezpečí...

Všetky tieto značky vznikli ako odboj proti dizajnovej uniformite. Nadšencov, ktorí vytvárajú funkčný a nápaditý dizajn pre Apple produkty zastrešuje Innocent Store v ktorom nájdeme hravé, kvalitné a nevšedné produkty.


Obaly na iPhony a Macbooky nielenže hýria najrôznejšími  farbami a vzormi, ale aj materiálmi. Tohtoročný, ale aj budúcoročný trend je napríklad vlnená plsť, "chlpatá priadza", ale aj pletené púzdra vďaka ktorým sa telefóny budú cítiť ako v bavlnke aj pri páde z väčších výšok :)Že takéto experimentálne materiály nie sú nič pre Vás? Nebojte sa, ani klasika Vás v tomto prípade nesklame.      Žijeme v dobe, keď sa ľudia nepozerajú len na cenu, materiál či štýl, mnohí vyhľadávame aj ďalšie kritérium, ktoré by v tomto prípade mohla byť práve ručná výroba alebo limitovaná edícia.  
     Sú toto aj pre Vás relevantné dôvody na kúpu? Vsádzate na originalitu a dizajn alebo skôr preferujete všednejšiu a lacnejšiu variantu? Páči sa Vám, že aj na Slovensku máme obchod, ktorý zastrešuje práve takýto výnimočný tovar? Dajte mi vedieť Váš názor! :)
Xoxo, Katka


Recenzia:
      Innocentstore mi na ohodnotenie  ponúkol púzdro na i phone (ale aj Samsung, HTC, LG, BlackBerry, Sony Ericsson s rozmermi do 115 x 60 x 14 mm) Midnight Forest Sleeve
     Popravde, najprv som si myslela, že tieto ručne šité púzdra zo spolupráce Innocent a Fabrix sú skôr štýlovou ako praktickou záležitosťou, opak je však pravdou a obal príjemne prekvapil aj po svojej funkčnej stránke.


    Okrem toho, že Midnight Forest Sleeve je naozaj dizajnérskym doplnkom, ktorý púta pozornosť už z diaľky ma prekvapila kvalitná povrchová látka, ktorá predĺži jeho životnosť. Naproti tomu vnútorná podšívka (naozaj dostatočne hrubá) predĺži životnosť vášmu telefónu a rovnako aj displeju, pretože podšívka Váš telefón nielenže chráni, ale aj vyčistí, čo ma naozaj prekvapilo, lebo som čakala, že táto funkcia je skôr reklamným ťahom ako skutočnosťou. Zábudlivejších poteší aj malá "slučka" vo vnútri púzdra, vďaka ktorej je možné zavesiť si telefón na krk, čo mi však pri takomto dizajnovom type púzdra príde trošku zbytočné, ale budiš. :) I phone sa z obalu nevyšmykuje, no na jeho vybratie netreba vynaložiť extra námahu.
     Celkovo hodnotím produkt veľmi pozitívne, obzvlášť oceňujem jeho štýlovosť a prepracovanosť. Jednoznačne odporúčam aj ako darček pre dizajnových "fajnšmekrov" . ;)

5 komentárov:

 1. Určitě preferuji kvalitu nad cenou a tyto obaly se mi moc líbí, jsou opravdu originální a vypadá to, že i ty přístroje dobře ochrání.:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. moc hezke!
  http://sienastyle.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. niektoré sú úplne pekné...ale tak môj mobil celkom fičí aj bez obalu :D

  OdpovedaťOdstrániť