search in this Website

štvrtok 6. februára 2014

Valentínsky outfit 6x inak - zažiarte!

     Či už Valentín ako sviatok uznávate alebo nie, každá žena má občas chuť a plné právo zahviezdiť, zažiariť, byť kráľovnou večera. Romantická večera vo dvojici mi príde ako vhodná udalosť pre prevetranie nových šiat z Vášho šatníka. Aj preto, že šaty robia človeka a aj preto, lebo vyzerať dobre, znamená cítiť sa dobre som pre Vás pripravila 6 alternatív valentínskeho stylingu. Inšpirujte sa ;)


Kráľovná večera
Stálica vo svete módy, kombinácia čiernej a bielej, je výbornou voľbou aj v tomto prípade. Zaujímavým oživením tejto sezóny sú geometrické tvary a línie, ktorými určite nič nepokazíte. Noblesnosť Váš outfit nadobudne zvolením vhodných doplnkov. Skúste napríklad prevetrať perly po babičke :)
Royal Valentine´s dayRomantická duša
Kus romantickej duše sa hádam nachádza v každej z nás. Ak máte chuť Valentína stráviť naozaj romanticky, bude slabo ružová v kombinácii s čiernou v tomto prípade krok správnym smerom. PS: kvetinová potlač je stále in.
Romantic ValentineVečná rebelka
Valentína veľmi neuznávate, ale aj tak máte chuť urobiť svojmu partnerovi radosť a stráviť s ním pekný večer? Sviatok zamilovaných nie je len o šatách. Vymente ich za krátke nohavice alebo zvolte iný rafinovaný doplnok, ktorým urobíte radosť predovšetkým sebe! ;)
Rebell ValentineSexi Valentínka
Buďte dračicou a nebojte sa siahnuť aj po výraznejších kúskoch. Nezabúdajte, že žena vie byť sexi aj bez výstrihu. Zaujímavé topánky, alebo sako? Prečo nie. A ak do Vášho stylingu zakomponujete malé ružové alebo červené detaily, ako napríklad rúž, máte vyhraté.
sexi Valentine's DayKomfort na prvom mieste!
Nie vždy je nálada na bujaré oslavy a sexi šaty. Ak máte chuť cítiť sa pohodlne nesilte to. Poobhliadnite sa po príjemných materiáloch a skúste zvoliť výraznejšie doplnky.
Comfort ValentineValentínska červená! 
Poznáte vhodnejšiu príležitosť na červené šaty ako sviatok zaľúbených? Ja nie. Červená nie je len symbolom lásky, ale aj sebavedomých žien. K červeným šatám stačia jednoduché doplnky. Napríklad taká obrovská kytica červených ruží sa k Vám určite hodiť bude :)
Valentine´s day in red


Krásneho Valentína :)

2 komentáre:

 1. Dobrý deň, ja som Josef Lewis. Spoľahlivý, oprávnený a akreditovaný veriteľ. Vypožičiavame všetky druhy úverov veľmi rýchlo a jednoducho, osobný úver, automobilový úver, úver na bývanie, študentský úver, podnikateľský úver, úver Inventor, konsolidácia dlhu. atď

  Získajte dnes schválené podnikové alebo osobné pôžičky a získajte finančné prostriedky v rámci toho istého týždňa aplikácie. Tieto osobné pôžičky môžu byť schválené bez ohľadu na váš kredit a je tu veľa šťastných zákazníkov, aby túto zálohu podporili. Ale dostanete nielen osobný úver, ktorý potrebujete; dostanete najlacnejšiu. To je náš sľub: Garantujeme najnižšiu sadzbu za všetky pôžičky s voľnými kolaterálmi.

  Snažíme sa ponechať pozitívny a trvalý dojem prekračovaním očakávaní mojich zákazníkov vo všetkom, čo robím. Naším cieľom je zaobchádzať s dôstojnosťou a rešpektom pri súčasnom poskytovaní najkvalitnejších služieb včas. Žiadne sociálne poistenie Požadované číslo a žiadna kreditná kontrola sa nevyžaduje, 100% zaručená. Ak máte záujem o úver a máte podvody, prosím, okamžite odpovedzte pomocou nižšie uvedených podrobností.

  E-mail: progresiveloan@yahoo.com
  Call / WhatsApp: +16626183756 ďakujeme  OdpovedaťOdstrániť