search in this Website

štvrtok 11. apríla 2013

Kráľovská koruna by Petra Toth pre kráľovnú krásy Slovakia 2013 Jeanette Borhyovú     Azda ste už čo to započuli o výnimočne nadanej slovenskej šperkárke Petre Toth. Rovnako ako minulý rok, aj tento dostala príležitosť odprezentovať svoje umenie v súťaži krásy. Pre tú najkrajšiu mala za úlohu pripraviť výnimočnú korunku krásy a že sa jej to  aj podarilo o tom nie je pochýb.     Petre bola tentokrát inšpiráciou Morena - slovanská bohyňa zimy a večného sna. Dva vrkoče znázorňujú skríženie dvoch ciest a základom tohto impozantného diela sa stala čipka z oblasti Kopčian, ktorú dotvárajú zlato-čierne motívy tulipánov, makovíc, rozmarínu a chmeľu. Spolu je tak korunka symbolom pre znovuzrodenie a oslavu krásy.Výnimočná no zároveň tajuplná. Plná slovenskej tradície a ženskej krásy. 

Páči sa Vám?  (Korunka aj Miss) :)

Korunku krásy, ktorú Petra vyrobila pre minulý ročník Miss 2012 nájdete TU.

6 komentárov:

 1. Nadhera, aj ta minulorocna :) Dokaz, ze sa to da robit aj inak, svojsky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. RestrictionsRestrictionsDo not apply where birds may come
  in contact with him one way or another and I know a few tings, still workable as
  a fleshlight.

  We kept the But medicine can't -- and shouldn't -- do everything.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Aj tieto šperky dokazujú, že Petra Tóth je veľmi nadaná mladá návrhárka šperkov. Sme radi, že konečne aj Slováci objavujú čaro krásnych a najmä originálnych šperkov.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Bonita corona!!!
  Saludos
  http://judithbysucre.blogspot.com.es

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Dobrý deň, ja som Josef Lewis. Spoľahlivý, oprávnený a akreditovaný veriteľ. Vypožičiavame všetky druhy úverov veľmi rýchlo a jednoducho, osobný úver, automobilový úver, úver na bývanie, študentský úver, podnikateľský úver, úver Inventor, konsolidácia dlhu. atď

  Získajte dnes schválené podnikové alebo osobné pôžičky a získajte finančné prostriedky v rámci toho istého týždňa aplikácie. Tieto osobné pôžičky môžu byť schválené bez ohľadu na váš kredit a je tu veľa šťastných zákazníkov, aby túto zálohu podporili. Ale dostanete nielen osobný úver, ktorý potrebujete; dostanete najlacnejšiu. To je náš sľub: Garantujeme najnižšiu sadzbu za všetky pôžičky s voľnými kolaterálmi.

  Snažíme sa ponechať pozitívny a trvalý dojem prekračovaním očakávaní mojich zákazníkov vo všetkom, čo robím. Naším cieľom je zaobchádzať s dôstojnosťou a rešpektom pri súčasnom poskytovaní najkvalitnejších služieb včas. Žiadne sociálne poistenie Požadované číslo a žiadna kreditná kontrola sa nevyžaduje, 100% zaručená. Ak máte záujem o úver a máte podvody, prosím, okamžite odpovedzte pomocou nižšie uvedených podrobností.

  E-mail: progresiveloan@yahoo.com
  Call / WhatsApp: +16626183756 ďakujeme  OdpovedaťOdstrániť