search in this Website

utorok 21. augusta 2012

Made in Slovakia = Novesta factory

     Pevene verím, že slovenskú značku Novesta Vám už veľmi predstavovať  nemusím. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, ako to v takej slovenskej fabrike na topánky vyzerá?
     V sérii fotiek Behind the scenes nafotených slovenskou fotografkou Lenkou Imrichovou máte možnosť nazrieť do sveta manufaktúry ako z filmu. Poriadne sa usaďte v kresle, lebo prehliadka sa práve začína .:)

     Aj Vás chytá nostalgia pri pohľade na priestory v Partizánskom, kde sa zastavil čas? Ani Vy ste netušili koľko párov rúk je potrebných na výrobu jedného páru topánok? Aj vy máte chuť ísť sa do fabriky osobne  pozrieť a na vlastné oči si "ohmatať"  energiu, ktorá z fotiek vyžaruje? :) Tak potom máme  rovnaké pocity.
Pre úplný obraz o tom ako sa Novesta vyrába, si pozrite  aj nasledujúce video, stojí za to!


Pekný deň :)

8 komentárov:

 1. všetky tieto procesy výroby ma vždy fascinovali :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dobrý deň, ja som Josef Lewis. Spoľahlivý, oprávnený a akreditovaný veriteľ. Vypožičiavame všetky druhy úverov veľmi rýchlo a jednoducho, osobný úver, automobilový úver, úver na bývanie, študentský úver, podnikateľský úver, úver Inventor, konsolidácia dlhu. atď

   Získajte dnes schválené podnikové alebo osobné pôžičky a získajte finančné prostriedky v rámci toho istého týždňa aplikácie. Tieto osobné pôžičky môžu byť schválené bez ohľadu na váš kredit a je tu veľa šťastných zákazníkov, aby túto zálohu podporili. Ale dostanete nielen osobný úver, ktorý potrebujete; dostanete najlacnejšiu. To je náš sľub: Garantujeme najnižšiu sadzbu za všetky pôžičky s voľnými kolaterálmi.

   Snažíme sa ponechať pozitívny a trvalý dojem prekračovaním očakávaní mojich zákazníkov vo všetkom, čo robím. Naším cieľom je zaobchádzať s dôstojnosťou a rešpektom pri súčasnom poskytovaní najkvalitnejších služieb včas. Žiadne sociálne poistenie Požadované číslo a žiadna kreditná kontrola sa nevyžaduje, 100% zaručená. Ak máte záujem o úver a máte podvody, prosím, okamžite odpovedzte pomocou nižšie uvedených podrobností.

   E-mail: progresiveloan@yahoo.com
   Call / WhatsApp: +16626183756 ďakujeme   Odstrániť
 2. uzasne, dokonale. som velky fanusik novesta :) dufam, ze sa im bude darit viac a viac :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Asi uz fakt potrebujem nejake tie Novesty :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ahoj, máš veľmi pekný blog. chcela by som ti predstaviť svoj blog vrámci jeho predstavovania hlavne na slovenskej scéne. nechcem followerov, ktorý sa na môj blog už nevráti ale takých, ktorých naozaj zaujme- tak by som bola veľmi rada, keby si si ho pozrela. ja sa na ten tvoj určite vrátim

  www.coco-mocco.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. to by má nenapadlo že na Slovensku sa takto vyrába obut

  Zároveň ťa pozívam na svoj blog twofriendsenjoylife.blogspot.com :))

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Pozdravujem Novestu...pracovala som tam ale volalo sa to Vulkán :))) bolo tam super.. :))))

  OdpovedaťOdstrániť